ENG
APIE MUS MUZIKA SVEČIAMS FOTO VIDEO KONTAKTAI ARCHYVAS

  Nors ir keisis visada ne viena sena mada, bet ŽENTAI nesikeičia niekada.
Tiems, kas trokšta pramogų ir mėgsta paklausyti ŽENTŲ dainų - ponios ir ponai, ŽENTAI maloniai Jums dovanoja skambią puokštę iš linksmų dainų ir iš muzikos garsų -
ALBUMĄ "Geriausios dainos - 2".


Nori ar nenori, lauki ar nelauki, tie kas dirba rimtai - JUBILIEJAUS SULAUKIA, o po to tik žmonių sulauki ir dainas su visais užtrauki. Be piršlių Mes - Žentai galim grot ne prastai, kurt dainas ir važiuot į balius ir į vestuves, o jau ten atvykus groti Jums tik gyvai. 

Skamba miestas, skamba kaimas, aidi puikios „Žentų“ dainos ir per Lietuvą tėvynę – mūsų mylimą gimtinę skrieja į kiekvieną širdį, kad joje gyvuotų laimė, džiaugsmas, na ir meilė - begalinė. Iš patikimų šaltinių sužinota, kad šiais 2011 metais grupės "Žentai" kompaktinė plokštelė "Meilės jurginai" tapo AUKSINE, tai reiškia, kad išpirkote virš 10 000 vnt. Ačiū JUMS!

Tas dainos skambios smagumas, šokio to svaigaus linksmumas žmogų džiugina ir kviečia kuo plačiau nusišypsoti, na o sielą – uždainuoti. Dainą meilės ir švelnumo, ir gyvenimo gražumo, kuriame posmelis mamai, mylimai ar tėvo daliai nuvingiuos takelį skambų į jautriausią širdies kertę ir joje jausmais pražydęs, ten paliks prisiminimą iš laikų, kai dar merginos puošė garbanas auksines dobilu iš lauko žalio ir akių žydrų tyrumą dosniai kiekvienam dalino. Kai melodiją užtraukiam, šventės sūkurin įtraukiam mes kiekvieną salės svečią, kad užmirštų rūpestėlius kasdienybės pilkumos, kad sparnus svajos jaunystės vėl išskleistų čia plačiai ir lengvai dūšia nuskristų ten, kur kviečia jus „Žentai“- į dainos skambiausią šalį, kur tik meilė visagalė užima garbiausią vietą. Žodžių skambesio lytėta ji ketureilių posmeliuos mūsų jausmo pakylėta visada suranda vietą, kur  krikštynos ar vestuvės, išleistuvės, sutiktuvės su „Žentais“ linksmai  sau bėga  atmintin jausmų upeliais ir ten amžiams pasilieka.

Liūdnesnė  būtų ta mūsų gimtinė, jei joje nebūtų Jūsų, klausančių ir plojančių, o po to gyvenime kartojančių  mūsų sudainuotas ir tik  Jums skirtas dainas. Ačiū Jums!