ENG
APIE MUS MUZIKA SVEČIAMS FOTO VIDEO KONTAKTAI ARCHYVAS

Kodėl „Žentai“? Kadaise buvome nevedę, vestuvėse dainelę traukdavome apie žentelius linksmai. Paklausė žmonės ir „prilipdė“ du skiemenis, kurie lig šiolei lydi mus ir skamba taip: „Žentai“.
Ar esam populiarūs? Taip, nes grojam ir dainuojam populiariąją lietuvišką muziką Lotynų Amerikos ritmais visur, kur tik mūsų pageidauja.
Kada grupė gimė? Grupės gimimas įvyko saulėtą 1990 metų vasaros popietę garsiausiame to meto Rumšiškių restorane, kai grupės viršaitis Laimutis Klinavičius, atsitiktinai užsukęs sukirsti kepsnio, susitiko ir išgirdo tenai ant scenos dainą traukiantį Romą Streikų.
Kieno dainas grupė dainuoja? Dainuojame pačių sukurtas daineles, bet jeigu kažkas pageidauja, užtraukti galime ir kitų autorių sukurtas - Ryčio Cicino, Edmundo Kučinsko, Stasio Povilaičio, "Bavarijos", "Mango" ir t.t.
Kokio amžiaus žmonės klauso „Žentų“? Diapazonas platus, bet karščiausiai mums ploja garbesnio amžiaus personos, ypač dailiosios lyties.
Ar „Žentai“ moka šokti? Niekada nebandėme, bet labai mėgstame, kai šoka priešais mus arba greta. Ir dėl to mus koncertuose dažnai lydi profesionalūs šokėjai iš „Sūkurio“ ir kitų šokių kolektyvų.
Kiek metų jau esate su muzika? Abu pradėjome muzikuoti dar būdami vakais.
Kame jūsų populiarumo paslaptis? Gebėjime pajusti klausytojo jautrias vietas ir jas suvirpint melodija dailia ir nesudėtingu tekstu.
Kas rašo tekstus jūsų dainoms? Rašo L.Klinavičius, bet nevengiame pasinaudoti ir poetų profesionalų
paslaugomis. Dvi dainas talkino A.Slavickas, keleto dainų tekstų autorius - E.Drėgva.
Ko vengiate kūryboje ir gyvenime? Kūryboje - minorinių akordų, gyvenime – ilgų liežuvių.
Kur jūsų pageidauja? Vestuvėse, pobūviuose, proginėse šventėse, televizijoje ir radijuje, o labiausiai – koncertuose. 


Mūsų dainos kaimui, mūsų dainos miestui, mes dainuoti mėgstam, na o kas jau laukia "ŽENTŲ", tai "Sombrero" padainuojam po kelis kartus.

Muzika linksma kiekvienam žmogui nėra svetima, nes kur smagios dainos, linksmas šokis, žmogau, būki linksmas ir visada šypsokis... Dainose daug meilės, daug švelnumo, gyvenimo džiaugsmu alsuoja ji. Ją skiriam mamai, ją skiriam tėvui, pirmajai meilei ir gimtinės grožiui, su ja mes einame į Jus, kad Jūsų siela ir širdis dainuotų, trumpam pamiršus rūpesčius visus. Mes einame su ja į šventės šurmulį gėlėtą, į vestuves, į miestų ir miestelių koncerto mūsų laukiančias sales.

Vietoje tikrai nestovim.Važinėjamirdainuojam.ŠtaiKanadą jauaplankėmirlietuviamsdainą tenaitrenkėm.IrToronte, irOtavojeskambėjo ,devyniuosekoncertuoseaidėjomelodingosmūsų dainos.
2006 m. gruodžio 25 d. įvyko kalėdinis stebuklas – buvome apdovanoti “Auksiniu Disku” už albumą “Už laimę” .Jo parduota jau virš 10 000 vienetų.Bet ant laurų neužmigom ir Kalėdų proga išleidom naują albumą “Meilės jurginai”.Albume yra ir jumoristinių dainų ,nauja daina mamai,nors ir nėra joje žodžio “mama”.
Na, o sausio gale vėl į koncertinę kelionę po Lietuvą jau su nauja programa.Pradžiugint Jūsų širdis ir pabūti vėl kartu su Jumis.

Gyvenimas bėga ir jo sūkuriai daugelį grupių priverčia keistis. Vienos keičia pavadinimus, kitos keičia atlikėjus, o “Žentai” štai jau 20 metų stabilūs – atlikėjai tie patys, pavadinimas – tas pats. Stabilumas visada atspindi sėkmę. Kam ką nors keisti, jei viskas puikiai teka – kuriame, grojame ir dainuojame, su koncertais lankome miestus ir miestelius, kur visuomet esame laukiami, o labiausiai laukiamos mūsų dainos, kurių populiarumas vis kinta. Tapusios populiariomis, jos laikas nuo laiko užleidžia vietą naujoms. Džiugu mums, kad išpopuliarėjo daina “Veidu į vėją”, kuri “užkabina” ir jauną, ir seną. Kadangi savo repertuare turime ir šiuolaikiniam jaunimui skirtų dainų, esame dažni ne tik koncertų, bet ir pobūvių dalyviai, atsakantys už gerą renginių nuotaiką – “Švelnus pūkeli ar žinai” vis dar jaudina senjorų širdis ir gal būt dar ir dėl to esame kviečiami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienin – pralinksminti brolių ir sesių emigrantų kasdienybę. Štai ir dabar tariamės su tolimąja Australija dėl koncertų kengūrų šalyje – galės ir jos pašokti linksmąją “Žentų” “ Sombrero ”.
Laukiami esame ir tokiuose renginiuose kaip “Geriausios “Pūko” dainos”- 2007 gruodžio 29 –tąją virpės Kauno sporto halė ir nuo mūsų dainos.
Daug dirbame kūrybos srityje – parašytos 5 naujos dainos, apmatai dar septynioms, kurios visos suguls naujosios kompaktinės plokštelės takeliuosna ir pasieks Jus sekančiais metais.
Šaunu, kad lankotės mūsų internetiniame puslapyje, dar šauniau, kad sulaukiame Jūsų gražių atsiliepimų jame. Jie yra pats geriausias stimulas mūsų kūrybai – vadinasi esame reikalingi ir laukiami su savo naujomis idėjomis ir jausmais, melodijomis ir žodžiais. Bendraukime. Juk gyvenimas toks gražus!